O nas

Witamy na stronie, która pozwoli rozwiać Państwa wątpliwości na temat Barmana przygotowującego drinki na Twoim przyjęciu weselnym, poprawinach ,evencie lub imprezie okolicznościowej (wieczór kawalerski lub panieński), imprezie firmowej, bankiecie.

 

Barmani pracujący dla Państwa, to osoby z powołania które swoją pracę  wykonują z pasją .

Robią to co kochają i potrafią zarazić tym każdego, kto poświeci im chwilę po przez efektowne i jedyne w swoim rodzaju przyrządzanie koktajli, drinków i  napoi robionych na Państwa oczach, czym wprawimy gości w dobry humor jak i zapewnimy dobra zabawę  w najlepszym słowa tego znaczeniu.

Mamy przygotowaną bazę drinków z 1000 pozycjami dla osób które lubią drinki klasyczne jak i dla  bardziej wymagających. Cena za naszą usługę nie jest tajemnicą, prosimy o kontakt a wszystkie informacje podamy błyskawicznie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, sugestie oraz doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Zapewniamy kompleksową obsługę aby Państwo nie musieli o nic się martwić, co pozwoli zaoszczędzić czas jak i daje nam możliwość już na początku współpracy pokazania że to co robimy nie jest przypadkiem, a doskonałą i rzetelną  organizacją naszej pracy. Pracujemy na alkoholach jak i  produktach najwyższej jakości .

Wychodzimy z zasady „ Nasz klient nasz Pan”. To Państwo dajecie nam pracę, za którą otrzymacie jak najwyższą jakość obsługi.

 

Cenę za  usługę dopasujemy indywidualnie,  dla każdego klienta.